Vítáme vás!

Vítáme Vás na oficiálních stránkách Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska. Přinášíme vám informace o činnosti nejpočetnější organizace v České republice. Máme evidováno 359 116 členů organizovaných v 7662 Sborech dobrovolných hasičů. V našich řadách je také 61 205 dětí a mládeže ve věku do 18 let.
 
Najdete zde informace o práci jednotlivých orgánů SH ČMS, soutěžích dospělých a dětí, o činnosti ústředních hasičských škol Jánské Koupele a Bílé Poličany a Centra hasičského hnutí  Přibyslav. Jsou zde kontakty na jednotlivá OSH a také právní dokumenty týkající se dobrovolných hasičů a jejich činnosti. 
 

 

V průběhu nadcházejícího víkendu, tedy od 26. do 28. října vrcholí oslavy 100. výročí vzniku samostatného Československa.

V rámci oslav bude na Letenské pláni vystavena celé tři dny vojenská, hasičská a další technika od té nejstarší až po tu nejmodernější.

V klidové zóně Letenské pláně budou prezenční stánky jendotlivých složek IZS a chybět nebude ani společná prezentace Hasičského záchranného sboru a Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska.

Vstupné je zdarma. Návštěvníci musí počítat se zvýšenými bezpečnostními opatřeními.

WEBOVÉ STRÁNKY PŘEHLÍDKY

FACEBOOK