Co je Siggy.cz?

Siggy je projekt nové pojistné kalkulačky od První hasičské, dceřiné společnosti HVP a.s., se zaměřením na online prodej občanských pojistných produktů prostřednictvím webové platformy www.siggy.cz Snahou tohoto projektu je být ještě blíže našim klientům, obchodníkům a partnerům, přizpůsobit se moderním požadavkům a technicky vytvořit větší uživatelský komfort pro všechny uživatele.

Jak kalkulačka funguje?

Kalkulačka Vám přehledně porovná všechny dostupné retailové produkty na pojistném trhu. Nyní tak máte možnost si sjednat svou pojistku z pohodlí domova, přes svůj osobní počítač nebo mobilní telefon.

Jaké produkty nabízí?

Nabídka začíná u pojištění vozidel a k této nabídce v blízké budoucnosti přibude možnost pojištění majetkové a odpovědnostní. Z palety produktů jsou na výběr mezi pojistkami různých pojišťoven nabízejících své pojistky online.

Jak na to?

V případě, že by se Vám zdálo něco nesrozumitelné nebo potřebujete-li asistenci, je pro Vás připravený centrální tým na telefonu anebo oblastní poradci, kteří jsou zkušení a znalí potřeb hasičské komunity.   

Jak se zapojit?

Zapojit se do projektu může opravdu každý, nejenom pojistit sám sebe jako klient, ale také přihlásit svůj sbor nebo jako člen sboru v roli tipaře pojistek. Stačí se jen zaregistrovat zasláním vašeho emailu na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Přihlášením získáte možnost odměny jak pro sebe, tak pro Váš sbor.

Vždyť každý potřebuje někdy v životě pojistku, jednou na nové auto, podruhé když si pořizuje bydlení. Proto je nasnadě využít tento primárně komunitní web, na kterém si každý najde pojistku od jakékoliv pojišťovny na trhu, zároveň svým doporučením podpoří svůj sbor i sebe odměnou. Pomůžeme Vám umístit odkaz Siggy na vaše webové stránky sboru, na kterých zpřístupníte službu svým členům a svému okolí.

Shrnutí možností zapojení:

  • uvést odkaz siggy.cz na webu sboru
  • zaregistrovat svůj sbor do platformy jako tipaře
  • vybrat kontaktní osobu sboru
  • registrace člena sboru jako tipaře
  • poslat email na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Více info:

  • Siggy infolinka + 420 222 119 175
  • aktuality na webu SH ČMS dh.cz, záložka „Výhody pro členy“