Domů
 

Najdete nás na Facebooku

FB-f-Logo  blue 144

Vzdělávání členů SH ČMS

 

LogoSHCMS-Akademik3

Hasičské čtení

HCproklik

Pivo REBEL - akce pro SDH

REBEL

toi-toi

toitoi

ALERION

alerion

Fernet Stock Hasič

FSHasic hlasujte 180x180px

MISS hasička

MISS hlasujte 180x180px

Recyklujte s hasiči

300-x-300-px

Gazza sport

gaza 1

Nadace ADRA

horizontalni logo adra barevne

Volejte s hasiči a UŠETŘÍTE

RSS

feed image

Statistika

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes1690
mod_vvisit_counterVčera2995
mod_vvisit_counterTento týden14310
mod_vvisit_counterMinulý týden15298
mod_vvisit_counterTento měsíc53459
mod_vvisit_counterMinulý měsíc71702
mod_vvisit_counterOd 25.9.20095077577
Účastníci Mistrovství ČR a jejich charakteristiky - Brno 2014 Tisk
Čtvrtek, 03 Červenec 2014 08:15

Mistrovství ČR hry Plamen:

Startovní
číslo

Kraj OSH SDH
1 Ústecký
Děčín
Velký Šenov
2 Vysočina
Třebíč
Příštpo
3 Olomoucký
Šumperk
Bludov
4 Liberecký
Semily
Poniklá
5 Pardubický
Ústí nad Orlicí
Letohrad - Orlice
6 Středočeský
Nymburk
Velenka
7 Jihomoravský
Vyškov
Drnovice
8 Středočeský
Kolín
Klučov
9 Karlovarský
Karlovy Vary
Žlutice
10 Královéhradecký
Jičín
Brada - Rybníček
11 Plzeňský
Plzeň - sever
Manětín
12 Zlínský
Zlín
Bohuslavice u Zlína
13 Praha
Praha
Dolní Měcholupy
14 Jihočeský
České Budějovice
Dolní Bukovsko
15 Moravskoslezský
Ostrava
Nová Ves
16 Moravská hasičská jednota
Přerov
Přerov

 

Mistrovství ČR dorostu SH ČMS v požárním sportu:

Dorostenci
Dorostenky
Startovní
číslo
Kraj OSH SDH
Startovní
číslo
Kraj OSH SDH
1 Liberecký Jablonec nad Nisou Těpeře
1 Ústecký Teplice Duchcov
2 Jihomoravský Blansko Bořitov
2 Královéhradecký Trutnov Horní Lánov
3 Středočeský Nymburk Kostomlátky
3 Pardubický Ústí nad Orlicí Dolní Čermná
4 Jihočeský Písek Milenovice
4 Středočeský Příbram Petrovice
5 Středočeský Příbram Sestrouň
5 Jihomoravský Vyškov Dražovice
6 Plzeňský Plzeň - sever Žebnice
6 Zlínský Vsetín Jarcová
7 Ústecký Teplice Lhenice
7 Vysočina Žďár nad Sázavou Velké Meziříčí
8 Praha Praha Cholupice
8 Středočeský Nymburk Písková Lhota
9 Moravskoslezský Ostrava Michálkovice
9 Liberecký Semily Bozkov
10 Zlínský Vsetín Oznice
10 Praha Praha Lipence
11 Královéhradecký Rychnov nad Kněžnou Kvasiny
11 Olomoucký Šumperk Bludov
12 Pardubický Chrudim Zbožnov
12 Moravskoslezský Opava Těškovice
13 Vysočina Žďár nad Sázavou Lhotky Sport
13 Karlovarský Karlovy Vary Útvina
14 Olomoucký Šumperk Bludov
14 Jihočeský České Budějovice Ledenice
15 Karlovarský Sokolov Horní Slavkov
15 Plzeňský Plzeň - sever Úněšov

 

 

Dorostenci - jednotlivci Dorostenky - jednotlivkyně
St.
číslo
Kraj OSH SDH Jméno, příjmení St.
číslo
Kraj OSH SDH Jméno, příjmení
kategorie mladší:
1 Liberecký Liberec Vratislavice nad Nisou Martin Kozák 1 Ústecký Louny Libočany Sabina Artimová
2 Jihomoravský Blansko Bořitov Jan Fojt 2 Královéhradecký Náchod Zvole Hana Karešová
3 Jihočeský České Budějovice Dolní Bukovsko Filip Chochol 3 Pardubický Svitavy Desná Eva Bartošová
4 Středočeský Kutná Hora Uhlířské Janovice Jiří Vyhnánek 4 Jihomoravský Vyškov Topolany Lucie Macháňová
5 Plzeňský --- --- --- 5 Zlínský Kroměříž Morkovice Kamila Krejčí
6 Ústecký Teplice Duchcov Matěj Drška 6 Vysočina Třebíč Příštpo Nikola Polová
7 Praha ---
--- --- 7 Středočeský Příbram Sestrouň Markéta Chocholoušková
8 Moravskoslezský Karviná Karviná Hranice
David Staněk
8 Liberecký Jablonec nad Nisou Smržovka Sabina Votočková
9 Zlínský Vsetín Oznice Lukáš Gerža 9 Praha Praha Třebonice Michaela Jarolímová
10 Královéhradecký Trutnov Choustníkovo Hradiště Petr Frait 10 Olomoucký Olomouc Hlubočky Hana Klymusová
11 Pardubický Svitavy Jevíčko Ladislav Vašek 11 Moravskoslezský Opava Markvartovice
Kristýna Tessarzová
12 Vysočina Pelhřimov Jetřichovec Lukáš Míka 12 Karlovarský Karlovy Vary Dalovice Andrea Krumphanzlová
13 Olomoucký --- --- --- 13 Jihočeský České Budějovice Dolní Bukovsko Lada Landová
14 Karlovarský Karlovy Vary Jáchymov František Trefný 14 Plzeňský Klatovy Strážov Karolína Tomanová
kategorie střední:
15 Liberecký Liberec Frýdlant Josef Seifert 15 Ústecký Ústí nad Labem Telnice Tereza Hůlková
16 Jihomoravský Blansko Žernovník Dan Matuška 16 Královéhradecký Hradec Králové Sloupno Jitka Půšová
17 Jihočeský České Budějovice Dolní Bukovsko Pavel Kokeš 17 Pardubický Svitavy Desná Kateřina Hápová
18 Středočeský Kolín Kolín Maxmilián Ďuriš 18 Jihomoravský Vyškov Milešovice Klára Jeřábková
19 Plzeňský Klatovy Klenová Michael Strych 19 Zlínský Kroměříž Morkovice Zuzana Žemžulová
20 Ústecký Chomutov Bílence Marek Kramarski 20 Vysočina Havlíčkův Brod Nová Ves u Světlé Klára Hartová
21 Praha Praha Řeporyje Daniel Jiras 21 Středočeský Praha - východ Tehov Anna Potěšilová
22 Moravskoslezský Opava Štěpánkovice
Milan Havrlant
22 Liberecký Semily Jilemnice Lenka Prchlíková
23 Zlínský Uherské Hradiště Bílovice
Michal Lysoněk 23 Praha --- --- ---
24 Královéhradecký Trutnov Bílá Třemešná Vojtěch Fiala 24 Olomoucký Přerov Vysoká Barbora Staňková
25 Pardubický Svitavy Jevíčko David Dvořák 25 Moravskoslezský Karviná Český Těšín - Mosty
Alexandra Urbanczyková
26 Vysočina Havlíčkův Brod Dobrá Jakub Kasal 26 Karlovarský Karlovy Vary Jáchymov Kateřina Kneiflová
27 Olomoucký Přerov Vysoká Tomáš Horák 27 Jihočeský České Budějovice Dolní Bukovsko Barbora Venčovská
28 Karlovarský Karlovy Vary Nová Role Tomáš Bronec 28 Plzeňský Klatovy Malechov Lucie Tůmová
kategorie starší:
29 Liberecký Semily Bozkov Jan Lampa 29 Ústecký Teplice Hostomice Anežka Fellerová
30 Jihomoravský Brno - město Královo Pole Pavel Váňa 30 Královéhradecký Náchod Lhota za Č. Kostelcem

Zdeňka
Peterová

31 Jihočeský České Budějovice Zliv Kryštof de Jong 31 Pardubický Chrudim Třemošnice Karolína Hájková
32 Středočeský Mladá Boleslav Hrdlořezy Michal Čermák 32 Jihomoravský Hodonín Hroznová Lhota Tereza Lysoňková
33 Plzeňský Plzeň - sever Křečov Rudolf Malec 33 Zlínský Kroměříž Morkovice Adéla
Jarošová
34 Ústecký Teplice Duchcov Patrik Drapák 34 Vysočina Pelhřimov Horní Cerekev Kamila Bartošková
35 Praha Praha Zličín Ondřej Brabenec
35 Středočeský Praha - východ Tehovec Aneta
Hořická
36 Moravskoslezský Bruntál
Ryžoviště
Radim Stavarič
36 Liberecký Jablonec nad Nisou Těpeře Anežka
Masná
37 Zlínský Zlín Velký Ořechov Ondřej Jurák 37 Praha Praha Zličín Dagmar Grauová
38 Královéhradecký Náchod Běloves Lukáš Kligl 38 Olomoucký Přerov Milotice nad Bečvou Romana Fidermáková
39 Pardubický Ústí nad Orlicí Horní Čermná Jan
Marek
39 Moravskoslezský Frýdek - Místek
Staré Město
Nikola Škultetyová
40 Vysočina Havlíčkův Brod Veselý Žďár Matěj Prášek 40 Karlovarský Karlovy Vary Jáchymov Jana
Kneiflová
41 Olomoucký Přerov Opatovice Jakub Andrýsek 41 Jihočeský Strakonice Štěkeň Karolína Kosková
42 Karlovarský Karlovy Vary Útvina David Mašek 42 Plzeňský Klatovy Malechov Lucie Baumruková
Aktualizováno Sobota, 05 Červenec 2014 17:19
 

 

Inzerce hlas A5sirka 0716