PF.2018

Seznam členů Ústřední odborné rady prevence

 

Jan Slámečka  náměstek starosty
Jan Majer vedoucí ÚORP
Jan Krtek Praha
Hana Lánská Středočeský kraj
Jiří Červák Jihočeský kraj
Zdeněk Květoň Plzeňský kraj
Daniel Kubásek Karlovarský kraj
Jaroslav Kosina Ústecký kraj
Petr Tlach Liberecký kraj
Jaroslav Vrba Královéhradecký kraj
Aleš Janda Pardubický kraj
Antonín Teplý Kraj Vysočina
Zdeněk Špaček   Jihomoravský kraj
Jaroslav Kožnárek Jihomoravský kraj
Mojmír Dostál Olomoucký kraj
Josef Jakuba Zlínský kraj
Milan Strnadel Moravskoslezský kraj
Lucie Kalvarová odborný konzultant
Emil Morávek odborný konzultant
   
Jan Aulický tajemník

 

Seznam členů ústřední odborné rady vnitroorganizační

 

Lubomír Janeba náměstek starosty a vedoucí ÚORVO
Růžena Maděrová Praha
Eva Vovsíková Středočeský kraj
Josef Černý Plzeňský kraj
Vladimír Stejskal Liberecký kraj
Eva Steinerová Královéhradecký kraj
Jiří Sazima Pardubický kraj
Jitka Fabianová Jihomoravský kraj
Jan Dumbrovský Moravskoslezský kraj
Jan Kumpán odborný konzultant
Alois Pazdera člen VV SH ČMS
Jiřina Brychcí člen VV SH ČMS
Leoš Kuběna člen VV SH ČMS
Josef Netík člen AZH
   
Dagmar Hladíková tajemnice

 

Seznam členů Ústřední odborné rady ochrany obyvatelstva

 

Jan Slámečka náměstek starosty
Bohumír Martínek vedoucí ÚOROO
Václav Jankovský Středočeský kraj
Jiří Šustr Jihočeský kraj
Vladislav Strejc Plzeňský kraj
František Ryba Plzeňský kraj
Lukáš Job Ústecký kraj
Pavel Štyndl Liberecký kraj
Vladimír Vondruška Královéhradecký kraj
Miroslav Vacek Pardubický kraj
Radek Vávra Kraj Vysočina
Tomáš Bartoň Zlínský kraj
Richard Dudek Moravskoslezský kraj
Vojtěch Capil odborný konzultant
Martin Čížek odborný konzultant
Jan Doubrava odborný konzultant
Václav Hrubý odborný konzultant
Johana Tašlová odborný konzultant
Petr Vícha odborný konzultant
Antnonín Maděra člen za VV SH ČMS 
   
Jan Aulický tajemník

Seznam členů Ústřední odborné rady represe

 

Jaroslav Salivar první náměstek starosty SH ČMS
Robert Kučera vedoucí ÚORR
Stanislav Pumprla Poradce starosty (Zlínský)
Václav Šimek Praha
Milan Růžička Středočeský kraj
Zdeněk Kubále Jihočeský kraj
Tomáš Kohel Plzeňský kraj
Vítězslav Homolka Karlovarský kraj
Pavel Suchý Ústecký kraj
Jan Šefr Liberecký kraj
Jiří Šeps Královéhradecký kraj
Bohuslav Šulc Pardubický kraj
Miroslav Ježek Kraj Vysočina
Michal Kobylka Jihomoravský kraj
Roman Mácha Olomoucký kraj
Tomáš Klos Moravskoslezský kraj
Miloslav Bárta odborný konzultant
František Schejbal odborný konzultant
Václav Hulec  člen VV SH ČMS
Ludvík Procházka člen VV SH ČMS
Jiří Zips člen VV SH ČMS
Oldřich Lacina člen VV SH ČMS
Richard Kejmar člen VV SH ČMS
   
Jan Aulický tajemník