Vítáme vás!

Vítáme Vás na oficiálních stránkách Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska. Přinášíme vám informace o činnosti nejpočetnější organizace v České republice. Máme evidováno 359 116 členů organizovaných v 7662 Sborech dobrovolných hasičů. V našich řadách je také 61 205 dětí a mládeže ve věku do 18 let.
 
Najdete zde informace o práci jednotlivých orgánů SH ČMS, soutěžích dospělých a dětí, o činnosti ústředních hasičských škol Jánské Koupele a Bílé Poličany a Centra hasičského hnutí  Přibyslav. Jsou zde kontakty na jednotlivá OSH a také právní dokumenty týkající se dobrovolných hasičů a jejich činnosti. 
 

Město Jílové srdečně zve na 4. ročník soutěže pro JSDHO

O SRDCE KAMENNÉ DÁMY

24. 8. 2019

Rozhledna na Děčínském Sněžníku

 

PROPOZICE

PŘIHLÁŠKA

 

Soutěžící se znovu pokusí pokořit 173 schodů rozhledny. Akce i s doprovodným programem pro celou rodinu bude probíhat od 9 do 17 hodin.

 

Loňský vítěz pan Luboš Adamec z HZS ČR PS Ústí nad Labem zvítězil s traťovým rekordem 2:05:58.

 

Z organizačních důvodů Vás tímto prosíme o podání přihlášek v co nejkratším termínu, nejpozději do 3. 8. 2019, a to prostřednictvím e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Po skončení závodu bude u rozhledny připraven i doprovodný program včetně zábavy pro děti, stánek s občerstvením. Pro soutěžící hasiče bude občerstvení zdarma.