Vítáme vás!

Vítáme Vás na oficiálních stránkách Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska. Přinášíme vám informace o činnosti nejpočetnější organizace v České republice. Máme evidováno 362 995 členů organizovaných v 7663 sborech dobrovolných hasičů. V našich řadách je také 64 485 dětí a mládeže ve věku do 18 let.
 
Najdete zde informace o práci jednotlivých orgánů SH ČMS, soutěžích dospělých a dětí, o činnosti ústředních hasičských škol Jánské Koupele a Bílé Poličany a Centra hasičského hnutí  Přibyslav. Jsou zde kontakty na jednotlivá OSH a také právní dokumenty týkající se dobrovolných hasičů a jejich činnosti. 
 

MILAN SPILKA (58 let) je členem Sboru dobrovolných hasičů Radětice. 

PROFESNÍ PROFIL A CHARAKTERISTIKA KANDIDÁTA

Milan Spilka (58 let)

Nejvyšší dosažené vzdělání: úplné středoškolské odborné.

Současné zaměstnání: manager výroby.

Členství v SH ČMS, funkce, činnost: 

- 1978

- náměstek starosty SDH Radětice

- člen výboru 4. okrsku Milín

- člen ORP OSH Příbram

V případě zvolení mám zájem pracovat v oblasti: dotace, granty, řízení kolektivu.

Ostatní znalosti a zkušenosti: ruský jazyk B.

Zájmy a záliby: 

- myslivost

- životní prostředí

- ralley

Stručná charakteristika kandidáta: 

Jmenuji se Milan Spilka, bytem Radětice, okr. Příbram. Vážím 95 kg a měřím 185 cm, nosím střídavě plnovous a brýle.

Povahové vlastnosti: jsem komunikativní, pracuji s velkým počtem lidí, rád řídím a deleguji ostatní ke splnění projektů. Požaduji zpětnou vazbu. Zvládám krizové situace při jednání. V kolektivu jsem oblíben pro svoji upřímnost a zodpovědnost. Rád pracuji v týmu. Nemám rád lež, odkládání úkolů a fráze "Rád se učím novým věcem". Přikláním se k otevřenému a upřímnému jednání.

Od roku 2006 pracuji v zastupitelstvu, kde zastávám funkci předsedy finančního výboru. Pomáhám s rozvojem obce a realizací daných akcí. Jsem jednatelem občanského spolku Radosta, kde plním funkci ochránce přírody a krajiny v České republice. Dále jsem předsedou mysliveského spolku Radětice - Stěžov.

Moje zájmy jsou: práce s dobrovolnými hasiči, myslivost a adrenalinové sporty.