11.3.2021 JSME ODSTARTOVALI SPORTOVNÍ SOUTĚŽ PRO NAŠE HASIČATA V CHŮZI A BĚHU. NA KAŽDÉHO ZÁVODNÍKA, KTERÝ SPLNÍ MINIMÁLNÍ LIMIT 50 KM V TERMÍNU OD 11.3.-11.4.2021 MĚLA ČEKAT MALÁ PROKLATĚ KŘUPAVÁ ODMĚNA.

HNED PRVNÍ DEN ZÁVODU SE DO AKCE ZAPOJILO 5 ZÁVODNÍKŮ A V DALŠÍCH DNECH A TÝDNECH JSTE SE POSTUPNĚ PŘIPOJILI VŠICHNI. PŘEKVAPILI JSME NÁS MILE, JAK JSTE SE DO ZÁVODU ZAKOUSLI A POSTUPNĚ SE VÁM ZAČALI NAČÍTAT KILOMETRY.

JAKO PRVNÍ Z VÁS LIMIT SPLNIL UŽ 14.3.2021 MARTIN KEJVAL (ST.ŽÁCI) a postupně se přidávali další a další. 50 km pro Vás nebyla většinou žádná překážka a v soutěžení mezi sebou jste skvěle pokračovali i po splnění limitu.

4.4. jsme do soutěže přidali ještě AKCI UKLIĎME ČESKO a spousta z vás vyrazila na procházku nejen s elánem, nadšením, krokoměrem, ale i taškami na úklid. A vyčistili jste od nepořádku spoustu svých oblídených procházkových míst.

Na poslední týden jsme pak zatáhli oponu nad Vašimi průběžnými výsledky a vaše výkony byly tajné, abyste pak měli o to větší překvapení.

Dnes 11.4. jsme uspořádali ON-LINE vyhlášení výsledků soutěže. A že bylo co vyhlašovat.

2.

NA PRVNÍM MÍSTĚ V KATEGORII STARŠÍ ŽÁCI A NEJLEPŠÍ VÝKON ZE VŠECH MĚLA TONIČKA MAULEOVÁ S 268,3 Km. NA DRUHÉM MÍSTĚ S 201,1 KM SE UMÍSTIL TOBIÁŠ KANTA, KTERÝ ZÁROVEŇ ZÍSKAL CENU ZA NEJVÍCE UŠLÝCH KM V JEDNOM DNI, KDYŽ 10.4. UŠEL ROVNÝCH 30 Km. TŘETÍ MÍSTO PAK OBSADIL ONDRA KANTA S 159,7 KM. Tito borci limit překonali hned několikanásobně. Všem patří obrovská gratulace a proklatě křupavá odměna už na ně čeká.

V KATEGORII MLADŠÍ SE NA PRVNÍM MÍSTĚ S 215,3 Km UMÍSTIL FRANTIŠEK MAULE (který zároveň jako jediný ze všech nevynechal ani jeden den z 32 dní). NA DRUHÉM MÍSTĚ SE UMÍSTIL S 90,3 Km MILAN ZYKA  A O TŘETÍ PŘÍČKU SE SHODNĚ S 87 Km PODĚLILI HELLEN GERLACH A PETR PRCHAL. Mladší žáci se do boje o km pustili pořádně a řada z nich svými výkony předběhla i starší žáky. Všem moooooooc gratulujeme a i na ně teď čeká proklatě křupavá odměna.

TABULKA SPLNĚNÝCH LIMITŮ. SPOUSTA DĚTÍ SPLNILA LIMIT NĚKOLIKANÁSOBNĚ !!!