Novou tiskovou mluvčí Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska se od 1. září 2019 stala Mgr. Irena Špačková. Ve funkci nahradila odcházející dosavadní mluvčí Jaroslavu Čečrdlovou, Phd., která ve funkci působila od prosince 2015.

Irena Špačková má téměř desetileté zkušenosti z oblasti médií, působila jako externí redaktorka v Českém rozhlase a v oblasti marketingu v komerční rozhlasové stanici Kiss 98fm. Její poslední pracovní zkušeností je práce externího lektora na Vyšší odborné škole publicistiky, kde přednášela zejména základy audiovizuální tvorby a mediální teorii pro novináře. Kromě jiného byla zodpovědná za externí komunikaci a správu sociálních sítí školy. V rámci svého volného času se věnovala i natáčení dokumentů a hudebních videoklipů.

Pro Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska pracovala externě od roku 2016 jako fotografka a kameramanka. Ve spolupráci s Jaroslavou Čečrdlovou se snažily o rozvoj vizuální komunikace především na sociálních sítích a dalších komunikačních kanálech SH ČMS.

Novou tiskovu mluvčí můžete kontaktovat zde:

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

+420 776 270 514