Rádi bychom pozvali, zejména členy jednotek JSDHO ale i širší hasičskou veřejnost, na mezinárodní seminář CTIF, který se bude konat 25. - 26. října 2019 v Ostravě v Clarion Congress Hotelu.

Jde o výjimečnou událost, která je pořádána v České republice. Bližší informace o akci naleznete na webové stránce: https://www.ctif.org/index.php/news/program-ctif-seminarostrava-october-25-and-26-ready. Jednacím jazykem bude angličtina, přičemž bude zajištěn simultánní překlad do češtiny. Poplatek za účast na dvoudenním semináři činí 1 300,- Kč a zahrnuje dva obědy. Ubytování je zajištěno ve Střední odborné škole požární ochrany a Vyšší odborné škole požární ochrany ve Frýdku-Místku (omezený počet míst), nebo v Clarion Congress Hotel Ostrava viz https://www.clarioncongresshotelostrava.com/cs/, ve kterém je pro účastníky semináře sjednána zvýhodněná cena, a to 1 690,- Kč/noc za jednolůžkový pokoj a 1 890,- Kč/noc za dvoulůžkový pokoj. Ubytování a dopravu si účastníci hradí sami.

V případě zájmu kontaktujte Richarda Dudka Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.