prohlaseni SH CMS Ukrajina

Vítáme vás!

Vítáme Vás na oficiálních stránkách Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska. Přinášíme vám informace o činnosti nejpočetnější organizace v České republice. Máme evidováno 363 298 členů organizovaných v 7651 sborech dobrovolných hasičů. V našich řadách je také 63 227 dětí a mládeže ve věku do 18 let.
 
Najdete zde informace o práci jednotlivých orgánů SH ČMS, soutěžích dospělých a dětí, o činnosti ústředních hasičských škol Jánské Koupele a Bílé Poličany a Centra hasičského hnutí  Přibyslav. Jsou zde kontakty na jednotlivá OSH a také právní dokumenty týkající se dobrovolných hasičů a jejich činnosti. 
 

Upozorňujeme všechny účastníky sjezdu, že na základě mimořádného opatření ze dne 1. 7. 2021 již nebude stačit pro prokázání bezinfekčnosti doložení potvrzení o aplikaci jedné dávky vakcíny proti covidu (v případě dvoudávkového schématu).

V případě, že jste chtěli touto cestou prokázat, že splňujete podmínky pro účast na jednání, je nutné, abyste absolvovali vyšetření na přítomnost viru buď u zaměstnavatele, nebo ve zdravotnickém zařízení.

 

Celý text mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví